Idejas dāvanām vīrietim Ziemassvētkos

Atpūtai un izklaidei 1.decembris 2019
 
Publicitātes foto
Portāls nra.lv
 
Mūsu dzīves vīrieši ir pelnījuši uzmanību, smaidus, ceļošus vārdus un jā, arī dāvanas Ziemassvētkos. Svarīgākais ir saprast, kas ir vīrieša lielākās kaislības un dāvināt tieši viņam piemeklētu pārsteigumu.

AKTĪVAM DZĪVESVEIDAM

Sāncensība, sports, sevis pārvarēšana - vai izklausās pēc tava dzīves vīrieša kaislībām? Lieliski! Uzdāvini viņam Ziemassvētkos piesardzību pret savu ķermeni, lai sportošana kļūst par gandarījumu un sniedz labākus rezultātus. Lai snovošana nenes traumas un ātrums aizvien vairāk aug.

PIEDZĪVOJUMS

Kopīgi pavadīts laiks paliks atmiņā uz ilgāku laiku. Ja arī sieviete ir iecienījusi trakulības, tad vari uzdāvināt kopīgas atmiņas.

ZIEMAS BAUDĪŠANAI

Ja brālis, vīrs, draugs, dēls ir kaislīgs ziemas fans un labprāt izbauda ne tikai dažādus ziemas sporta veidus, bet arī gluži vienkārši ilgu uzturēšanos ārā, tad iesakām uzdāvināt rūpes par vīrieša ādu.

ROTAĻA AR SKAISTUMU

Šķiet, ikviena sieviete piekritīs, ka vīrietis, kas rūpējas par savu ārieni, ir daudz pievilcīgāks. Sievietes skaistuma pasaulē orientējas labāk, tāpēc uzdāvini savam dēlam, vīram, draugam, tēvam Ziemassvētku sejas attīrīšanas produktu komplektu. .

VILNAS ZEĶES

Vilnas zeķes, īpaši ar rokām adītas, ir sirsnības un mīļuma pilna dāvana. Turklāt pie mūsu ziemām arī noderīga. Ja tās ir papildinātas ar etnogrāfiskiem rakstiem, tad liks vīrietim justies lepnam un piederīgam.

SASNIEGT VIRSOTNES

Prāta, veiklības un spēka treniņš, iekarojot virsotnes, būs izaicinājums ikvienam vīrietim. Uzdāvini Ziemassvētkos savam vīrietim apmeklējumu klinšu kāpšanas studijā. Varbūt viņam iepatiksies tik ļoti, ka drīz vien jau vedīs tevi ceļojumā uz kalniem.

Lai kāda arī būtu dāvana, vienmēr ir jāatceras, ka neatkarīgi no vīrieša statusa - tētis, brālis, draugs, dēls, svarīgs būs ieguldītais darbs un rūpes dāvanas tapšanā. Tikai jūs viņu pazīstat tik labi un zināt, kāda Ziemassvētku dāvana viņu iepriecinās visvairāk.

Noderēja?1

Pievienot komentāru →

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 

Lasītākie

Autorizācija