Skaistuma eksperte Laura Valuta dalās ar 4 rudens grima tendencēm

Mode un stils 13.oktobris
 
Pexels
Pasaules mainīgā situācija viesusi korekcijas arī dekoratīvās kosmētikas izmantošanā, tomēr rudens-ziemas sezonas moto ir ļaut trendiem parādīt savu noskaņojumu un eksperimentēt. Pēc dekoratīvās kosmētikas lietošanas vasaras brīvlaika šosezon modē ir svaigi sarkani lūpu toņi, izteikts skatiens, košas krāsas acu grimā un, protams, starojoša āda, atklāj stiliste un grima eksperte Laura Valuta.

Izteikts acu skatiens
Laineris glaimo ikkatru sievieti un spēj piešķirt skatienam tūlītēju intensitāti. “Šosezon Ņujorkas, Londonas, Milānas un Parīzes modes skates demonstrēja, ka laineru līnijām nav jābūt tikai klasiskām. Izteiktu skatienu ieteicams papildināt ar grafiskām, kreatīvām un pat mākslinieciskām līnijām. Drosmīga lainera lietošana pamazām kļuvusi arī par Instagram trendu”, stāsta L. Valuta.

Spilgtas krāsas acu grimā

Aizstājot kastaņu brūngano nokrāsu un lietaino rudens dienu tumšos toņus, šīs sezonas “must have” ir intensīvas un izteiksmīgas krāsas, piemēram, zilais tonis, kā arī metāliskie spīdumi.

Koši sarkanas lūpas nezaudē aktualitāti

Sievišķīgas un izteiksmīgas lūpas ar piesātināti sarkanu toni ir nemainīgs trends, turklāt tas tik drīz nekur nepazudīs. Sarkanais ir klasika un labi izskatās visiem. 2020. gada rudens tendence ir matēta lūpu krāsa, kura piešķir ilgnoturīgu efektu. Pie tam pielāgojoties šī brīža situācijai, kad arvien biežāk saziņa norisinās tiešsaistē, sarkanais tonis piešķirs elegantu akcentu pat reizēs, kad grims nav uzlikts.

Veselīga āda starojošam koptēlam

Veselīgas sejas ādas toņa iegūšanas pirmie soļi sākas vēl pirms tonālā krēma uzklāšanas. Galvenie priekšnosacījumu ir periodiska ādas mitrināšana un praimera lietošana. Ādu vēlams mitrināt divas reizes dienā, taču praimeri lietot tieši pirms grima uzklāšanas. Patlaban tirgū pieejami gan izgaismojoši, gan matējoši praimeri. Piemēram Artistry Šanhajas kolekcijas matējošo praimeri ieteicams lietot kombinēta tipa ādai T-zonā un vietās, kurās nepieciešams kontrolēt ādas spīdumu. Taču izgaismojošais produkts piešķirs sejas vaibstiem dabiska spīdumu efektu, tādēļ to jālieto uz vaigu kauliem, zoda un deguna.

Noderēja?

Pievienot komentāru →

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 

Lasītākie

Autorizācija