5 ieteikumi svētku tērpu izvēlei Ziemassvētkos un Jaunajā gadā

Mode un stils 18.decembris 2020
 
Pixabay
Decembris ir atnācis straujiem soļiem, un šis laiks mums parasti asociējas ar vieniem no gada gaidītākajiem svētkiem. Lai gan varētu šķist, ka šogad svinēšanai būtu jāizpaliek, tomēr labās emocijas svētkos var kompensēt visu pārējo. Tieši šī iemesla dēļ multizīmolu veikala "Van Graaf" stila konsultanti ir sagatavojuši piecus šā gada svētku apģērbu modes trendus, kas ļaus izbaudīt svinības visā krāšņumā, pat ja nākas tās pavadīt mājās.

Lences

Smalkas lences apģērbā vai arī apavos - ikvienā gadījumā vizuālajam koptēlam tās piešķirs izteikti sievišķīgu noskaņu. Ja izvēlamies augstpapēžu apavus un to galvenais elements ir lence, piemēram, kurpe tiek aizdarīta ar lenci, apvijot pēdu un potītes daļu, tas būs lielisks risinājums, lai pēda izskatās smalkāka. Tādējādi arī visam koptēlam tiek piešķirts sievišķīgums un trauslums. Tāpat ir arī ar lencēm apģērbā: ja vēlamies, lai tiek akcentētas auguma līnijas un plecu daļa, tad noteikti jāizvēlas svētku kleita ar šiem tērpa elementiem.

Bikškostīms

Ikvienā dzīves situācijā bikškostīms ir apģērbs, kas pats par sevi nozīmē "stilīgi"! Šajos svētkos, izvēloties vienkrāsainu bikškostīmu, būsim trāpījušas desmitniekā. Šim apģērbu salikumam piestāv visdažādākie grimi un matu sakārtojumi, tāpat ir iespējams lieliski izrotāties ar iespaidīgiem aksesuāriem. Ja izvēlamies ģērbties bikškostīmā, šis drosmīgais stila solis mums pieprasa iet līdz pašam galam, kas nozīmē - atrast pēc iespējas izteiksmīgāki krāsu, kas piestāv tieši Jums. Rezultāts būs izcils.

Zīdīgi materiāli

Nekas tā nepiešķir svētku sajūtu kā zīdīgi un pār augumu brīvi krītoši materiāli. Patiesībā tās sajūtas, kas rodas, uzvelkot šāda tipa kleitu, sniedzas vēl tālāk - šādā apģērbā ikviena sieviete jūtas sievišķīgāk, brīvāk un elegantāk, pateicoties krītošajam piegriezumam un vieglajam audumam. Ierastās svētku drēbju krāsas bieži vien ir tumšie toņi, sudrabs un zelts. Tomēr zīda auduma kleita var būt arī jebkurā citā krāsā vai arī apdrukāta ar dažādiem printiem - šai kleitai svētku motīvu piešķir tās greznais audums.

Clutch somas

Tāpat kā džinsu bikses ikdienā, tā arī clutch somas gan parastās, gan svētku dienās nekad neizies ārā no modes. Un kāpēc gan lai izietu, ja tās ir iespējams veidot tik dažādas? Katrai no mums skapī var būt clutch soma ikvienai dzīves situācijai, Ziemassvētki un Jaunais gads nav izņēmums. Protams, šādiem notikumiem labāk izvēlēties tāda dizaina somas, kas nekonfliktē ar izvēlētā apģērba motīvu. Clutch somas var būt visdažādākajās krāsās, no ādas imitācijas vai auduma materiāliem, tās var rotāt uzraksti, printi, fliteri vai smalkas ķēdes - mēs katra esam sava stila pavēlniece un, uzticoties savai iekšējai balsij, izvēle par labu clutch somiņai būs trāpījums desmitniekā.

Košas krāsas

Nekas nav labāks par košām krāsām laikā, kad aiz loga ātrāk satumst un iestājas aukstāks laiks. Tieši tā mēs varam iedzīvināt savu vizuālo identitāti. Reizēm vienīgais iemesls, kādēļ mēs neizvēlamies košas un izteiksmīgas krāsas, ir aizbildinājumi, ko mēs sev iestāstām. Šis laiks ir pagājis! Pat tad, ja mēs ikdienā staigājam klasiska stila apģērbā, svētkiem vajadzētu būt laikam, kad mēs atļaujamies kaut ko vairāk, šādā veidā pārsteidzot pašas sevi un apkārtējos. Kāpēc gan lai mēs neuzvilktu koši rozā kleitu šajos svētkos? Kāpēc lai mēs savu koptēlu neakcentētu ar izteiksmīgi sarkanu žaketi? Mēs to visu varam un pat vajag!

Noderēja?

Komentāri 1

Komentē 1

 
Anonīms
 

Kads nu tur terps uz jauno gadu, spriezot pec valdibas sludinataju zurnalistu teikta,bus vajedzigs tikai viens apgerba modelis, "koka metelitis", velams dazadu krasu un izmeru...

19.decembris 2020 Atbildēt
 

Lasītākie

Autorizācija