Eglīte pie griestiem un radošās darbnīcas – ieteikumi Ziemassvētku ballītei

Atpūtai un izklaidei 24.novembris 2018
 
Lelde Veinberga
 

2 / 2

Klasiskās vērtības ar radošu pieeju

Lai gan klasika vienmēr ir klasika un īstas, zaļas un skaistas eglītes vienmēr ir un būs vērtība, šobrīd aktualitātēs ir arī ļoti radoša pieeja, - eglītei obligāti nav jābūt dabiskai vai mākslīgai, taču jāsaglabā klasiskais eglītes veidols. Ir iespējams paraudzīties no cita skatu punkta, izveidojot ko interesantu un nebijušu.

Piemēram, salieciet grāmatas eglītes formā vai transformējat uzņēmuma logotipu, kas pārtop par eglīti. Ideja ir tā pati, taču pieejas tai var būt ļoti dažādas un radošas.

Sabiedrībā aizvien populārāks kļūst veselīgs dzīvesveids, kas skar arī ēšanas paradumus, līdz ar to arī svētkus, jo visiem zināms, ka bagātīgi klāts galds ir gandrīz katru svētku sastāvdaļa. Viena no šī brīža tendencēm ir katra viesa nests cienasts - tas, kas viņam pašam vislabāk iet pie sirds, vai arī īpaši noteikta svētku galda tematika attiecīgajam pasākumam.

Tāpat vērts pieminēt trīs principus, pie kuriem pieturēties pasākuma rīkošanā:

  1. tās ir rūpes par cilvēka sajūtām, lai viņš justos labi, ērti, omulīgi.\
  2. jāiekļauj pārsteiguma moments, jāizveido ko tādu, kas ir ne tā kā parasti, piemēram tā pati Ziemassvētku eglīte, kas varētu būt piestiprināta pie griestiem un apgriezta otrādāk - cilvēki to pamanītu, tas raisītu uzmanību.
  3. un emocijas - darīt visu tā, lai cilvēkos radītu prieku, smaidu, smieklus un pozitīvas emocijas. Tas ir pamatlikums, lai svinības izdotos.
Latvietis ir svētku svinētājs, kas balansē starp kluso un reliģisko, bet otrā pusē ir tāds jaunais un radošais latvietis, kuram svētkos patīk izmēģināt inovatīvas un radošas pieejas, lai notikumu padarītu krāšņāku un interesantāku.

Plānot laicīgi

Laiks, kas jāpavada plānojot pasākumu, atkarīgs no tā, kādas ir vēlmes un idejas. Ja klients izvēlas specifiskas lietas, kuras nepieciešams iekļaut pasākuma norisē, tad, protams, plānot jāsāk laicīgāk. Ja vērtējam Latvijas aritmētiski vidējo pasākumu, piemēram, Ziemassvētku balli, kas ir krāšņa, atmiņā paliekoša, bet ne ļoti pārsātināta un pārpildīta, tad aptuveni 2-3 mēnešu laikā to var noorganizēt.

Viena no pirmajām lietām, kas jāizdara - jārezervē telpas notikumam, citādāk var būt tā, ka ir gatavs plāns, bet izrādās, ka nav vietas, kur šo plānu īstenot.

Tas nav viegls process, jārēķinās ar nelielu adrenalīna un stresa klātbūtni plānošanas laikā, bet nevienu pasākumu nevar sarīkot bez stresa - tā ir normāla, ikdienišķa piedeva darbam, bez tā nevar. Pasākumu organizētājs ir tas, kas nodrošina klientam mieru, visu stresu uzņemoties pats.

Noderēja?

Pievienot komentāru →

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 

Lasītākie

Autorizācija